Уряд Великобританії може дозволити збільшення робочого часу для іноземних студентів

Кабінет міністрів Великобританії розглядає можливість збільшення з 20 до 30 годин на тиждень або навіть повне скасування обмеження робочого часу для іноземних студентів. Вказані зміни планується здійснити шляхом усунення юридичних бар’єрів та заохочення іноземних студентів активно здійснювати пошук роботи. На засіданні уряду Великобританії обговорювались способи їх працевлаштування на неповний робочий день у сфері роздрібної торгівлі та у готельно-ресторанному бізнесі.

Раніше міністр внутрішніх справ Великої Британії Суелла Браверман заявляла про плани скорочення часу, протягом якого іноземним студентам дозволяється залишатися в країні після завершення навчання. Міністр запропонувала реформувати процедуру отримання випускної візи, згідно з якою іноземні студенти після закінчення навчання повинні протягом шести місяців знайти роботу або покинути країну. На даний час, згідно з умовами візи Graduate, іноземні студенти можуть перебувати на території Великобританії щонайменше два роки без необхідності отримання кваліфікованої роботи протягом цього періоду.

Джерело інформації: