Harvard Grid допоможе дослідникам здійснити перехід від робіт в лабораторії до стартапів

Тільки за останні п’ять років на основі досліджень, проведених у лабораторіях Гарварду, було запущено понад 100 стартап-компаній. Ці нові підприємства залучили 4,4 млрд. доларів акціонерного капіталу та створили велику кількість робочих місць.

Водночас дослідження, які проводяться на території кампусу, мають ще більший потенціал. Нова ініціатива створення міждисциплінарного підрозділу Університету Гарварду, Harvard Grid, покликана допомогти пришвидшити впровадження інновацій з університетських лабораторій у стартапи для виведення продуктів та послуг на ринок. Основні напрями інновацій спрямовані на вирішення питань у галузі зміни клімату, альтернативної енергетики, стійкого розвитку та низки інших глобальних проблем. Harvard Grid являє собою партнерство Гарвардської школи інженерії та прикладних наук ім. Джона А. Полсона (SEAS) та Гарвардського офісу технологічного розвитку (OTD).

Діяльність, розміщеного у Науково-технічному комплексі (SEC) у м. Олстон та зосередженого на фізичних науках та інженерії, Harvard Grid  дозволить дослідникам і студентам університету перетворити свої дослідження на стартапи. Grid забезпечить дослідникам та їхнім підприємствам фінансування, фізичний простір, освітні програми, зв’язки з випускниками, інвесторами та екосистемою стартапів.

Крім того, Grid просуватиме свою освітню місію, інтегруючи інновації та підприємництво в навчальну програму та позанавчальне життя SEAS. Семінари, лекції експертів у відповідних галузях та інші програми  допоможуть студентам, постдоктантам і викладачам розвинути підприємницькі та перекладацькі навички, познайомлять учасників з лідерами відповідних галузей і залучать ширшу спільноту стартапів, промисловості, інвесторів і випускників.

Розташування Grid у м. Олстон доповнить інноваційну екосистему регіону, яка включає Гарвардську бізнес-школу, Гарвардську І-lab, Гарвардську лабораторію Pagliuca Harvard Life Lab тощо. Крім того, розвитку нової структури Гарварду сприятимуть найсучасніші лабораторії, провідні розробники, спеціалізоване наукове обладнання і навчальні приміщення Науково-технічного комплексу (SEC), який знаходиться в центрі цієї екосистеми.

Джерело інформації: https://news.harvard.edu/gazette/story/2022/09/harvard-grid-to-help-researchers-make-leap-from-lab-to-startup/