ХІV Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості та освіті»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очну, заочну) у ХІV-ій Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті», яка традиційно відбудеться на базі Технічного Університету м. Варна (Болгарія) 4-7 червня 2018 р.

Участь в конференції – це прекрасна можливість для обміну досвідом, налагодження творчих і ділових контактів з колегами та потенційними партнерами у сфері бізнесу, промисловому секторі та у сфері освіти. Після закінчення конференції всім учасникам буде видано сертифікат про участь.

Учасники розміщуються на курортах “Святий Костянтин і Олена” або “Золоті піски”, в номерах 3*-5* готелів (за заявкою), розташованих у парковій зоні на березі Чорного моря за 8-10 км від м. Варна.

У період проходження конференції на базі Технічного Університету м Варна буде проводитися стажування «Сучасні тенденції вищої освіти в країнах Європейського союзу. Досвід Технічного Університету Варни» з 1.06.18 по 10.06.18 р. в обсязі 4 кредити (120 академічних годин аудиторної та самостійної роботи) з видачею сертифікату про стажування ТУ-Варна.

Заявки на участь в конференції та матеріали направляти представникам оргкомітету в м. Дніпро за адресою:
e-mail: ncon@ukr.net
(Адміністратор конференції – Ступак Юрій Олександрович, к.т.н.)
моб. +38 067 2506026, +38 095 2547652
Тел / факс +38 0562 47-18-87

Увага! Повна інформація про конференцію та стажування наводиться у вкладених файлах:

Інформаційне повідомлення (pdf)

Інформація про стажування (docx)

Заявка (docx)

Вартість послуг (docx)