Іноземні студенти вимагають повернення коштів через зниження якості навчання

Новозеландська асоціація міжнародних студентів звернулась до всіх вищих навчальних закладів та постачальників освіти надати компенсацію студентам, які наразі не можуть повноцінно навчатися в Новій Зеландії через обмеження, пов’язані  з пандемією коронавірусу.

Студенти стверджують, що поточна вартість плати за навчання іноземними студентами не відображає рівень освіти, який вони отримують в нинішніх умовах закриття ВНЗ.

“Установи та постачальники освіти повинні відшкодувати принаймні половину міжнародних студентських внесків за першу половину 2020 року”, – йдеться у зверненні.

“Це зменшення оплати відображає зниження якості через онлайн та дистанційне навчання порівняно з очними навчанням та викладанням, недоступність певних фізичних служб та засобів у кампусі та проблеми, з якими стикаються студенти”.

У разі продовження карантинних заходів сфера вищої освіти Нової Зеландії може втратити сотні мільйонів доларів.

Джерело інформації