Казахстанські виші увійшли до топ-100 найкращих університетів Азії

Два казахстанські університети увійшли до топ-100 найкращих університетів Азії.

Зокрема, Казахський національний університет імені аль-Фарабі посів у рейтингу 44-те місце, Євразійський національний університет імені Л.Н. Гумільова розташувався на 96-му місці.

Міністр науки і вищої освіти Казахстану Саясат Нурбек зустрічався з президентом-засновником QS Quacquarelli Symonds Нунціо Кваквареллі. Компанія є укладачем рейтингу найкращих університетів світу. Також у нараді брали участь ректори вищих навчальних закладів.

Під час наради обговорювались питання підвищення глобальної конкурентоспроможності казахстанських вишів.

На нараді в ЄНУ імені Л.Н. Гумільова президент-засновник QS Quacquarelli Symonds Нунціо Кваквареллі провів презентацію. За його словами, Казахстан демонструє відмінні результати в новому випуску рейтингу азіатських університетів.

У трійці найкращих університетів Центральної Азії – тільки виші Казахстану  посідають найвищі позиції за індикаторами, пов’язаними з міжнародним визнанням. КазНУ імені аль-Фарабі має найвищі показники академічної репутації та репутації серед роботодавців у Центрально-Азіатському регіоні, за ним ідуть ЄНУ імені Л.Н. Гумільова та Satbayev University.

“Ці результати демонструють зростання міжнародного визнання казахстанської вищої освіти. Просування у світових рейтингах – наочне підтвердження поліпшення якості казахстанської освіти і високого статусу університетів. Це свідчить про високу конкурентоспроможність наших вишів на міжнародній арені”, – підкреслив міністр науки і вищої освіти Казахстану.

Джерело інформації: