Кенія планує приймати до 30 000 іноземних студентів

Кенійське національне управління з питань кваліфікації (KNQA) розробляє політику, яка допоможе країні залучити більше іноземних студентів з Африки і перетворити країну на регіональний хаб вищої освіти, тобто вийти на позицію, яку в даний час займає Південна Африка.

За даними ЮНЕСКО на сьогоднішній день в Південній Африці нараховується 45 142 міжнародних студентів, а в Кенії – лише 4 782.

Генеральний директор KNQA Еусебіус Мухвана заявив, що протягом п’яти років планується збільшити кількість міжнародних студентів до 30 000, орієнтуючись перш за все на студентів з Сомалі, Південного Судану та Танзанії, а також  з інших країн.

Для цього за підтримки уряду необхідно:

– зробити Кенію більш привабливою, включаючи модернізацію житлових приміщень, розробку чітко визначених академічних календарів та створення міжнародних студентських дирекцій для надання допомоги учням.

– вести точний облік студентів, здійснюючи їx супроводження до моменту випуску, а також забезпечити визнання кенійських дипломів у всіх відповідних країнах

– полегшити для студентів оформлення та поновлення віз.

Щоб актуалізувати ці амбіції  KNQA планує створити спільний комітет зі своїх співробітників, коледжів, імміграційних органів і служб безпеки, щоб допомогти розробити політику, яка допоможе прискорити план мобільності.

Джерело інформації