Студенти-юристи в Індії можуть вибрати курс про Гаррі Поттера

Юридичний університет в Калькутті в Індії пропонує новий курс про Гаррі Поттера, який буде стимулювати студентів вивчати правові аспекти вигаданого світу Дж. К. Роулінг і його численні життєві уроки, повідомляє Press Trust з Індії.

Курс під назвою «Інтерфейс між літературою фантастики і законом: особливий акцент на Поттеріані Роулінг» буде пропонуватися в якості факультативного для студентів четвертого і п’ятого курсів програми бакалаврату в Національному університеті юридичних наук в Калькутті. Призначений для зимового семестру доцентом Шовіком Кумаром Гухой, курс має на меті служити відпочинком у навчальному плані ортодоксальної юридичної школи.

«Цей курс повинен бути скоріше експериментом. Це витягне мене і студентів з наших зон комфорту», – сказав Гуха. «У юридичних школах … навчальна програма обертається навколо твердої букви закону, судових законів тощо», – сказав він. Студенти навчаться застосовувати правові принципи в абсолютно новому сценарії і розуміти, як все буде працювати через розуміння чарівного світу, що постійно перебуває під наглядом уряду.

Джерело інформації