Круглий стіл «Світовий ринок капіталу: проблеми інтеграції, ризики та вигоди» кафедри міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедрою міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського організовується щорічний круглий стіл. Листопад 2020 року став 10-им в низці зустрічей студентів і викладачів з представниками влади, науки і бізнесу. Цьогорічною темою для жвавого обговорення стала – «Світовий ринок капіталу: проблеми інтеграції, ризики та вигоди».  

Учасники цьогорічного круглого столу змогли не лише ознайомитися з думками провідних фахівців, а й задати хвилюючі їх питання та вступити в дискусії.

Питання обговорення стосувалися інтеграції країни у міжнародний ринок капіталу; механізмів залучення інвестицій; міжнародних фінансових центрів; міжнародних фінансових інститутів; фондового ринку України. Учасники дізналися про міжнародні особливості, різні моделі інвестиційних і фінансових інститутів та інструментів. Зокрема, одним з найважливіших питань, що стосуються ЗВО є фінансування їх діяльності, про це йшла мова у доповіді «Програми та ініціативи ЄС з досліджень та інновацій».  

Серед запрошених до виступів гостей були:

  • Олексій Сухоруков, директор з розвитку бізнесу АТ «Українська біржа»;
  • Олександр Деркач, приватний інвестор, співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно», приватної клініки «Оберіг», компанії «Молочний Альянс»;
  • Антон Усов, старший радник із зовнішніх зв’язків Європейського банку розвитку та реконструкції;
  • Віталій Чернюк, Керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій МОН України.

Приємно вразили своєю активністю студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського – зміст їх питань і ремарок свідчив про достатньо високий рівень підготовки в царині економіки та фінансів.  

Докладніше з відеозаписом заходу можна ознайомитися за посиланням https://us02web.zoom.us/rec/share/Tgzj5LyPxVXAxfapI_i1YffxFFZtfaWrTMsie648fduNFFMbKeP2lKLiruAvQr6P.GEGHYJjo7om33Kh5?startTime=1605184716000.

З матеріалами круглих столів попередніх років можна ознайомитися на сайті кафедри міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням http://ied.kpi.ua/uk/archives/2127