Літня школу ATHENA Advanced Data Technologies

Феноменальна кількість – 207 студентів з 38 країн світу успішно зареєструвалися на програму “Передові технології обробки даних”, яка розпочалася 10 липня.

Різноманітний склад учасників демонструє глобальну привабливість програми, оскільки студенти з Азії, Європи та Африки з ентузіазмом висловили своє бажання приєднатися до Літньої школи. Такий приплив студентів з різних регіонів світу не лише додає програмі культурного багатства, але й сприяє створенню жвавого середовища для співпраці та обміну ідеями.

Програма Літньої школи надає платформу для обміну знаннями між студентами, викладачами та фахівцями з університетів-партнерів та з усього світу. Протягом програми учасники прослухають короткі курси з передових принципів роботи з базами даних та попрацюють у місцевих лабораторіях з колегами зі своїх університетів. Вони також матимуть змогу спілкуватися зі студентами з інших коледжів, які навчаються онлайн, що сприятиме міжнародній співпраці та сприйняттю різноманітних ідей. Теми занять включатимуть аналіз даних, бази даних графів, багатовимірні бази даних, аналітичну обробку даних в режимі онлайн (OLAP), принципи потокової передачі даних та архітектуру великих даних під керівництвом авторитетних викладачів з визнаних інституцій.

Після завершення програми всі учасники отримають сертифікат про участь у Літній школі, а група переможців отримає ексклюзивну можливість представити свої роботи на майбутній конференції Європейського університету ATHENA, яка відбудеться в Іракліоні, Греція, у вересні 2023 року.

Джерело інформації: