Мікрокредити зі сталого розвитку
від Університету Західного Сіднея

Після успіху першої мікрокредитної програми Collision, запропонованої минулого року в рамках співпраці з Альянсом університетів міст-побратимів міста Гуанчжоу (Альянс GISU), Університет Західного Сіднея (WesternX) знову люб’язно пропонує мікрокредитну програму Sustain ability : Think, Care, Do для партнерів GISU, серед яких і КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ця програма пропонується безкоштовно, і після завершення курсу учасники отримають фірмовий сертифікат про мікрокредити від Університету Західного Сіднея (Австралія).

30-годинний курс триватиме 6 тижнів – з  20 березня до 30 квітня 2023 – і включає 2 живі семінари, заплановані для спілкування з однокурсниками, самостійне навчання та розробку особистого проактивного проєкту.

Участь в програмі потребує базового рівня англійської мови.

Курс Sustain ability : Think, Care, Do розроблено Університетом Західного Сіднея. Він розвиває навички мислення, ціннісні орієнтири та знання про сталий розвиток, щоб ви змогли змінити світ на краще. Пройшовши цей курс, ви станете частиною глобальної навчальної спільноти однодумців, дізнаєтеся більше про Цілі Сталого Розвитку (SDG). Незалежно від того, чи перебуваєте ви в Австралії чи будь-де по всьому світу, цей короткий курс відкритий для іноземних студентів і партнерів Університету Західного Сіднея.

Дана мікрокредитна програма ознайомить зі складовими сталого розвитку та розкриє рушійні концепції антропоцену – нової фази історії планети, для якої характерний домінуючий вплив людини на клімат. Зокрема стійкість, сталий розвиток і цілі сталого розвитку ООН до 2030 року. Навчання також охоплює критичні і аналітичні здібності та системне і складне мислення, необхідні для розуміння глобальних проблем і надання можливості працювати над кращим майбутнім.

Щоб прийняти рішення про приєднання до програми, перегляньте, будь-ласка, короткий відеоролик: https://www.youtube.com/watch?v=_wi5uu5HMWc&t=2s

Отримати інформацію щодо  програми Sustain ability : Think, Care, Do, а також  зареєструватись можна за посиланням: https://westernx.edu.au/courses/stcd/?cl=1

Якщо вам потрібна додаткова інформація будь ласка, зв’яжіться з одним із організаторів проекту:

Jen Dollin, Director, Sustainability Education and Partnerships, at: J.Dollin@westernsydney.edu.au;

Brittany Vermeulen, Sustainability Coordinator, at: B.Vermeulen@westernsydney.edu.au.

У випадку прийняття рішення про приєднання до мікрокредитної програми, будь ласка, повідомте довільним листом свої контактні дані на адресу forea@kpi.ua – відділ зовнішньоекономічної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського, що координує дане партнерство.