Міжнародна діяльність КПІ: хроніка подій за період 6-24 червня 2016 р.

1. figЦентр міжнародної освіти запустив арабомовну версію свого сайту http://istudent.kpi.ua.

Нова версія сайту розрахована на потенційних студентів НТУУ «КПІ» з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Таким чином, зазначений сайт працює на українській, російській, англійський та арабській мовах.

Довідково інформуємо, що з вересня цього року розпочинається навчання іноземних студентів англійською мовою.

1. 16 червня підписано угоди про партнерство між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Науковим парком «Київська політехніка» та холдингом «Human Transparency Innovations» (HTI).

Асоціація «НТІ» (об’єднує компанії Live AG, Genetic Plant Cells і A3Tech) у рамках співпраці з НТУУ «КПІ» має намір налагодити роботу над ефективним вирішенням актуальних проблем бізнесу і забезпеченням технологічного лідерства українських компаній на світовому ринку. А укладені 16 червня договори відкривають нові можливості для спільної роботи науковців і фахівців-практиків над розв’язанням проблем у найперспективніших і найбільш технологічних сферах аграрного бізнесу і, в кінцевому підсумку, реалізації аграрного потенціалу нашої країни.

1. 9 червня НТУУ «КПІ» відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

Під час бесіди п. Ізабель Дюмон дуже високо оцінила традиції та нинішні здобутки КПІ і попросила очільників університету сформулювати конкретні пропозиції щодо співпраці з французькими університетами та компаніями, а також окреслити коло тих проектів, які могли б бути перспективними з точки зору спільної їх реалізації, оскільки без такої конкретизації сприяння дипломатів налагодженню контактів між освітянами та науковцями обох країн може мати лише загальний характер.

1. 2 і 3 червня в НТУУ «КПІ» працювала делегація координаторів проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів» у складі консультанта Рода Болайто і менеджера проекту Жанни Севастьянової.

Після дводенної роботи сторони обговорили напрями подальшого співробітництва і погодили низку деталей в рамках проекту «Українська мова для університетів».

1. 2 червня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників компанії Huawei Technologies Co. Ltd. (КНР).

Під час зустрічі представники низки інститутів і факультетів НТУУ «КПІ» ознайомили китайських колег зі своїми дослідженнями і розробками в галузі бездротових комунікаційних систем, розвитку і проектування антен різних типів, систем охолодження і терморегулювання потужних електронних комплексів, електрохімічних систем для батарей конденсаторів тощо. Крім того, члени делегації відвідали Центр інноваційного підприємництва університету, Телекомунікаційний центр, ознайомилися з діяльністю Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge», оглянули лабораторію дослідних зразків обладнання стартап-проектів, Науково-технічну бібліотеку університету та побували в інших підрозділах КПІ.

Наступним кроком мають стати домовленості між підрозділами компанії та університету щодо спільної роботи за окремими напрямами.