Міжнародний форум єдності випускників білоруських ЗВО

В Мінську відбулося пленарне засідання Міжнародного освітнього форуму єдності іноземних випускників білоруських (радянських) вищих навчальних закладів та країн СНД.

У його роботі взяли участь випускники білоруських (радянських) вищих навчальних закладів, члени Міжнародних асоціацій випускників, керівники зарубіжних вузів і організацій-партнерів по двосторонніми угодами про співпрацю, керівники республіканських органів державного управління, ВНЗ, педагоги, науковці, представники Міністерства освіти Республіки Білорусь, підприємці і бізнесмени, студенти випускних курсів, аспіранти, магістранти з числа іноземних громадян.

Привітання на адресу Міжнародного освітнього форуму єдності іноземних випускників білоруських (радянських) вищих навчальних закладів та країн СНД направив заступник прем’єр-міністра Республіки Білорусь. У ньому, зокрема, зазначається: «У цьому році у форумі беруть участь представники понад 40 країн світу. Даний факт говорить про значущість отриманої освіти, непорушності студентського братства, а також є свідченням вашого доброго і теплого ставлення до нашої Білорусі. Переконаний, що нинішній форум і обмін ідеями послужать подальшому розвитку міцних зв’язків, відкриють нові перспективи для зміцнення дружніх відносин і співробітництва між нашими народами».

Учасники Форуму позначили, що сфера освіти є тим фундаментом, який служить розвитку контактів і підвищення рівня довіри держав одна до одної, забезпечує інтелектуальне, культурне і мовне зближення між народами.

Джерело інформації: