Напруженість у відносинах між США та Китаєм може зміцнити європейський ринок PhD

Внаслідок напруженості між США та Китаєм такі країни, як Великобританія та Німеччина, зможуть зміцнити свої дослідницькі бази шляхом залучення більш якісних докторантів.

Професор Маргінсон з Оксфордського університету вважає, що в найближчі роки розбіжності між США і Китаєм можуть викликати істотні зміни у мобільності китайських студентів. Це може призвести до значного збільшення кількості аспірантів, які хочуть навчатися в деяких європейських країнах, а не в США.

Однак, незважаючи на цю потенційну вигоду для Великобританії, Brexit може підірвати привабливість країни для докторантів, якщо країна втратить доступ до європейського фінансування досліджень, сказав професор Маргінсон.

Джерело інформації