Марія Габріель буде опікуватись Horizon Europe

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Лейен призначила болгарку Марію Габріель відповідальною за дослідження, інновації та освіту.

Пані Габріель, наразі комісар з питань цифрової економіки та суспільства та колишній член Європарламенту від правлячої партії «Громадяни за європейський розвиток Болгарії», буде контролювати програму фінансування досліджень «Горизонт Європа» в розмірі 100 мільярдів євро, програму обміну студентами Erasmus+ та прикладати зусилля, щоб полегшити студентам переміщення між університетами в новому Європейському просторі освіти.

Крім того, до посадових обовязків пані Габріель будуть входити питання освіти – обов’язки, які зараз виконує комісар з питань освіти Тібор Наврачікс.

Джерело інформації