Навчання впродовж життя має стати доступнішим для всіх

Програми безперервної освіти, які задовольняють напружені графіки працюючих професіоналів і роблять навчання впродовж життя більш доступним, особливо важливі для країн, таких як Республіка Сінгапур, які покладаються на людські ресурси, щоб залишатися конкурентоспроможними у мінливому світу та нестабільному економічному кліматі.

За останні десятиліття інновації та нові технології з’являються з безпрецедентною швидкістю. З появою нових технологій нові робочі місця будуть створені, а старі – втрачені. Орієнтуючись на ці можливості та виклики, очікується, що людина змінить кар’єру від трьох до семи разів у своєму трудовому житті.

Невеликі курси безперервної освіти, які відповідають напруженому графіку працюючих професіоналів, є альтернативою звичайній магістратурі. Такі програми, які роблять навчання впродовж життя більш доступним, особливо важливі для таких країн, як Сінгапур, які в основному покладаються на людські ресурси .

Для вирішення проблем з навчанням протягом усього життя уряд Сінгапуру створив національну ініціативу та платформу “SkillsFuture”, яка надає можливості для отримання нових навичок за допомогою коротких курсів безперервної освіти.

Як постачальники вищої освіти, університети відіграють ключову роль у заохоченні працюючих до отримання нових навичок і знань. Зокрема Центр професійної та безперервної освіти Наньянського технологічного університету (NTU) співпрацює  Національним інститутом освіти (NIE), національним інститутом педагогічної освіти Сінгапуру і створили курси під назвою “FlexiMasters” з широким спектром мікрокредитів. Ця ініціатива дозволяє працюючим фахівцям отримувати нові навички в різноманітних сферах за допомогою модульних курсів, які можна об’єднати в мікрокредити, а у певних випадках ці кредити можуть бути перенесені на повний ступінь магістра.

Крім того, надається підтримка освітянам, які займають післядипломною підготовкою, зокрема Національний інститут освіти (NIE) Сінгапуру пропонує 29 магістерських програм і спеціальностей, що охоплюють широкий спектр освітніх дисциплін.

Джерело інформації: https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20230607123620654