Нові партнери – нові можливості

Розширенням меж співробітництва для КПІ ім. Ігоря Сікорського ознаменувався травень 2021 року. До когорти міжнародних партнерів нашої альма-матер приєднався Чунцінський університет пошти та телекомунікацій (Китайська Народна Республіка). 

Дистанційний формат спілкування та пандемія не завадили двом потужним закладам вищої освіти започаткувати співпрацю та підписати Меморандум щодо співробітництва в галузі освіти і наукових досліджень. 

Метою документу є насамперед розвиток наукової та освітньої співпраці на принципах рівності та взаємності і сприяння відносинам та взаєморозумінню між обома університетами.

Довідково:

Чунцінський університет пошти та телекомунікацій – державний університет, зосереджений на наукових дослідженнях та освіті в галузі інформації та комунікацій та користується загальнонаціональною репутацією у вивченні поштового зв’язку, телекомунікацій та інформаційних технологій, особливо для досліджень та комерціалізації мобільних технологій 3G, оптичних наук та пов’язаних з ними цифрових досліджень. Це один з чотирьох університетів пошти та телекомунікацій у Китаї та єдиний у своєму роді на південному заході Китаю. Він користується хорошою репутацією в галузі ІКТ в Китаї завдяки своїй високоякісній освіті та дослідженням та великій кількості випускників, що працюють у галузі ІКТ. Завдяки своїм досягненням та внеску в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, особливо у розробці власних цифрових систем зв’язку Китаю, університет вважається колискою цифрових комунікацій Китаю.  

В майбутньому університети планують реалізовувати співпрацю шляхом розробки навчальних програм та програм подвійних дипломів на рівні бакалаврату та магістратури. Викладачі, дослідники та студенти отримають можливість взяти участь у програмах обміну. Планується проведення  пільних дослідницьких проєктів, спільних симпозіумів, здійснення обміну інформацією та науковими ресурсами. 

Горизонти розширюються. Ласкаво просимо до співпраці!