Новий рівень співпраці Білорусі та Індії

В Республіці Білорусь відбулася зустріч Міністра освіти Карпенко І.В. з Міністром технічної освіти та технічної підготовки штату Пенджаб Чаранджітом Сінгхом Чанні.

У  2017 року  Міністр освіти Карпенко І.В. в складі офіційної делегації Республіки Білорусь відвідав Республіку Індія. Були підписані Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти Республіки Білорусь і Міністерством розвитку навичок і підприємництва Республіки Індія з питань співробітництва в сфері розвитку професійної освіти і підготовки кадрів і Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти Республіки Білорусь і Міністерством у справах молоді і спорту Республіки Індії з питань співробітництва в області молодіжної політики.

Під час зустрічі з Генеральним директором по професійно-технічній підготовці кадрів штату Пенджаб П.К. Гоял були обговорені питання створення центру професійно-технічної підготовки кадрів в штаті Пенджаб.

Індійська сторона інформувала Білоруських партнерів про готовність до фінансування названого проекту.

В ході переговорів Карпенко І.В. з Міністром технічної освіти та технічної підготовки штату Пенджаб Чаранджітом Сінгхом Чанні обговорили питання практичної реалізації досягнутих домовленостей.

Чаранджіт Сінг Чанні висловив також зацікавленість в опрацюванні питання підготовки фахівців для сфери тракторобудування, сільськогосподарської техніки, беручи до уваги плани Індії з розвитку сільського господарства і підготовки фахівців для даної галузі.

В рамках даного візиту була досягнута домовленість про підписання Меморандуму про взаєморозуміння з питань співробітництва між Міністерством освіти Республіки Білорусь і Міністерством технічної освіти та технічної підготовки штату Пенджаб.

Джерело інформації