Перше місце КПІ в Національному рейтингу ТОП 200 в 2020 році

Центр міжнародних проєктів “Євроосвіта” (http://www.euroosvita.net/ ), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/ ), презентував наступний, чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2020”. 

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, узагальнені міжнародною Конференцією IREG (IREG 2019 Conference, Bologna, Italy, 8-10 травня 2019 року), та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 18-20 травня 2006 року). 

За базові принципи визначення рейтингів університетів України були прийняті: 

a) Забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів. Для цього використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Будь які дані, або експертні оцінки самих університетів та органів управління не використовувалися. 

b) Врахування всебічності, багатогранності діяльності університетів. З цією метою їх робота сукупно оцінювалася на більш широкій базі показників у порівнянні з відомими рейтинговими системами. Зокрема, цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири – національними (детальніше див.Табл. 1 http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6556) . 

c) Виходячи з важливості євроінтеграційних процесів вищої освіти України, вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (результати в світових рейтингах, участь університетів в програмах Erasmus+ Європейського Союзу) встановлені вищими за вагові коефіцієнти національних показників. 

Методика розрахунку рейтингів університетів України відкрита для ознайомлення і перевірки результатів і детально описана http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6556 

За результатами розрахунків, отриманих за вказаною методикою Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” посів перше місце в чотирнадцятому Національному академічному рейтингу закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2020″ ! 

D:\Papa\Work\ДМС\Відділ ЗЕД\2020\Новини\top200_2020_page-0001.jpg

Перша десятка університетів України в Національному рейтингу ТОП 200 у 2020 році. 

За матеріалами:
http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6556