Підписання Угоди про співробітництво між НТУУ «Київський політехнічний інститут» та Державною адміністрацією Кувейту з питань прикладної освіти

рри18.05.2016 р. в Кувейті відбулася церемонія підписання Угоди про співробітництво між НТУУ «Київський політехнічний інститут» та Державною адміністрацією Кувейту з питань прикладної освіти.

В церемонії взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт В.С.Толкач (уповноважений НТУ У «Київський політехнічний інститут») та Генеральний директор Державної адміністрації Кувейту з питань прикладної освіти др.А.Аль-Атарі.

Очікується, що підписання цієї угоди між провідними вищими навчальними закладами України та Кувейту сприятиме реалізації спільних освітніх та наукових проектів, обміну досвідом у сферах науки і технології, підвищенню кваліфікації та обміну студентами та викладачами.