Південна Корея збільшує інвестиції в навчання в галузі напівпровідників

Уряд Південної Кореї збільшив витрати на університети в рамках нового амбітного плану з розширення напівпровідникової промисловості та збереження своєї провідної ролі у стратегічному секторі.

Оголошуючи про нові значні грошові вливання, спрямовані на збільшення кількості студентів та аспірантів в університетах, президент Юн Сук-Йол сказав, що розвиток високотехнологічних галузей, таких як напівпровідники, “потребує швидкої реакції – так, наче це питання виживання”.

Він виступав на екстреній нараді з питань економіки та життєзабезпечення населення, під час якої було оголошено про новий комплексний план, спрямований на будівництво передових промислових комплексів у 15 регіонах, включаючи базу з виробництва напівпровідникових мікросхем компаній Samsung Electronics і SK hynix Inc, двох найбільших у світі виробників мікросхем пам’яті.

Samsung Electronics вже оголосила про інвестиції в будівництво п’яти великих заводів з виробництва напівпровідників.

Згідно з даними Міністерства науки, ІКТ складають 34% експорту країни, а експорт напівпровідників – 56% сектору ІКТ.

Поряд з величезними інвестиціями в промисловість, Юн звернувся до Міністерства освіти з проханням підтримати регіональні університети країни “для спеціалізації в цих галузях шляхом активної дерегуляції та вдосконалення систем”.

Міністерство швидко відреагувало, оголосивши про зміни в так званій Системі технологічних холдингових компаній, заснованих на співпраці між промисловістю, академією та дослідницькими установами, щоб полегшити створення таких компаній в університетах.

Джерело: https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20230323131213777