Південнокорейські університети розширять міжнародну присутність

Південна Корея планує внести зміни до законодавства, щоб вже в наступному році дозволити своїм університетам створювати кампуси за кордоном.

Після консультацій з Korea University Education Council, університетами та іншими державними органами до липня наступного року буде переглянуто 38 законодавчих актів, які стосуються вищої освіти.

Міністерство освіти описало це як “проривне рішення” в той час, коли кількість студентів у Південній Кореї зменшується, особливо за межами столиці Сеула. Університети побоюються, що низький рівень народжуваності призведе до скорочення кількості навчальних курсів через відсутність достатньої кількості вітчизняних студентів або навіть до закриття університетів.

За повідомленням міністерства, зміни допоможуть покращити глобальну конкурентоспроможність країни. Вчені заявили, що досвід південнокорейських університетів у побудові науково-дослідних та галузевих партнерств буде корисним для нових приймаючих країн, а також для розширення корейського бізнесу за кордоном.

Серед пропозицій, наприклад, доцільність надати дозвіл корейським університетам створювати іноземні кампуси, які не мають повного спектру курсів, що нині заборонено чинними нормами.

Інші зміни дозволять зараховувати до південнокорейських кваліфікацій післядипломної освіти кредити від курсів, отримані за межами країни, тим самим полегшуючи стандарти для створення нових університетських містечок.

Джерело інформації