Сянський університет аеронавтики та КПІ запустять нову програму подвійних дипломів

26 вересня 2019 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація Сянського університету аеронавтики (Китайська Народна Республіка). Учасники зустрічі мали на меті обговорення започаткування програми подвійних дипломів за напрямом «Інженерія виробництва літальних апаратів».

Серед представників Сянського університету аеронавтики участь у робочій зустрічі взяли представник Сянського університету аеронавтики, відповідальний за співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського, пан Zhang Lin та представниця Сянського університету аеронавтики, відповідальна за листування з іноземними партнерами пані Shi Wenting.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського взяли участь проректор з міжнародних зв’язків С.І. Сидоренко, заступник проректора з міжнародних зв’язків К.В. Юдкова, начальник Відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишолін, директор Інституту аерокосмічних технологій І.В. Коробко, співробітник ДМС В.А. Русскова.

Сторони обговорили питання щодо започаткування програми подвійних дипломів за напрямом «Інженерія виробництва літальних апаратів» та домовились про наступні кроки при підготовці меморандуму про взаєморозуміння між університетами та основного договору про програму подвійного диплому. Визначено план дій подальшої співпраці.

Подальша співпраця з Сянським університетом буде спрямована на підготовку меморандуму про взаєморозуміння, договору про програму подвійного диплому та буде реалізовуватись у формі обговорення питань в робочому режимі шляхом електронного листування.