Куба вдячна Казахстану за допомогу у сфері освіти

Багато студентів, які свого часу отримали освіту
в Казахстані, сьогодні з успіхом працюють на Кубі

Голова Мажилісу Нурлан Нігматулін провів зустріч з послом Куби в Казахстані Еміліо Певіда Пупо. Посол подякував Казахстан за допомогу в сфері освіти.

За словами кубинського дипломата, багато студентів, які свого часу отримали освіту в Казахстані, сьогодні з успіхом працюють у себе на батьківщині.

Спікер мажилісу зазначив, що Куба – важливий партнер для Казахстану в регіоні Карибського басейну. За 25 років встановлення дипломатичних відносин між двома державами збудований довірчий політичний діалог.

Також спікер мажилісу і посол Куби говорили про великий потенціал для розвитку торговельно-економічної взаємодії та зміцнення ділових контактів. Серед перспективних сфер – туризм, фармацевтика, біотехнології.

Джерело інформації