Комплексна програма cпівпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з Китайською Народною Республікою

До уваги директорів інститутів, деканів факультетів,
завідувачів кафедр, науковців, аспірантів та студентів!

Шановні колеги!

Вашій увазі пропонується проект документу Комплексна програма співпраці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з освітньою, науковою та інноваційною сферами Китайської Народної Республіки на новому етапі”, пропозиції до якої були підготовлені робочою групою КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно розпорядження від 17.09.2018 р. № 5/168.

Проект програми схвалено і підтримано Посольством Китайської Народної Республіки в Україні. Зокрема в листі Посольства від 09.04.2019 р. вказано, що “Посольство і надалі підтримуватиме та сприятиме співпраці між Китайською стороною та Київським політехнічним інститутом ім. І. Сікорського, активно шукатиме належних партнерів, розширюватиме простір для співробітництва, стимулюватиме досягнення практичних результатів двосторонньої співпраці у сфері авіаційних та космічних технологій, сучасного матеріалознавства, систем зв’язку, кібернетичного захисту та штучного інтелекту”.

Програма відкрита для обговорення, доповнення, уточнення.