Реакція Quacquarelli Symonds на вторгнення в Україну

Нунціо Квакареллі, генеральний директор та засновник одного з найбільш впливових глобальних рейтингів університетів QS звернувся до світової спільноти.

«У QS ми єдині в обуренні війною, яку Росія веде проти українського народу.

Ми підтримуємо українських та іноземних студентів та абітурієнтів, які постраждали, надаючи консультаційні послуги та послуги відстеження мобільності та підтверджених рекомендацій, у тому числі через TopUniversities. Ми організуємо дискусії світової освітньої спільноти щодо кризи та того, як ми можемо спільно підтримувати постраждалих через наші саміти, веб-сайти та публікації.

У цей час ми відкоригуємо російські та білоруські записи в нових рейтингах університетів QS і припиняємо рекламувати російські університети або Росію як місце для навчання.

Ми припиняємо будь-яку взаємодію з новими клієнтами в Росії та призупиняємо активну взаємодію з поточними російськими клієнтами.

Ми постійно працюємо над забезпеченням безпеки наших людей в Україні, надаючи матеріально-технічну та фінансову підтримку, щоб доставити їх у безпеку. Вражає безпрецендентна підтримка, яку надають наші колеги в сусідніх країнах і в усьому світі, включаючи активну кампанію зі збору коштів для Агентства ООН у справах біженців із пожертвуваннями членів команди QS.

Ми визнаємо, що багато викладачів і студентів російських закладів вражені діями російського уряду і ризикують своєю особистою свободою протесту. Сектор відіграватиме ключову роль у відновленні, і ми готові це підтримати, але ми не можемо продовжувати підтримувати російські інституції за нинішніх обставин».

Джерело: https://www.qs.com/ukraine-crisis/