Стажування для науково-педагогічних працівників ВНЗ України

Всеукраїнська громадська організація «Європейська ліга професійного розвитку» організує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації за темою: «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами набуття досвіту провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з трьох модулів: 

Модуль 1. Організація навчання, програми та підготовки студентів у  польських вищих навчальних закладах (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота). 

Модуль 2. Інноваційні методи навчання у структурі сучасного навчального закладу: інтеграція передових технологій, наукових здобутків та практичного досвіду (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота). 

Модуль 3. Сучасний університет: міжнародна співпраця та інтернаціоналізація навчального процесу задля підготовки фахівців європейського рівня (6-денний виїзний модуль). 

 

Дати проведення: 20-25 листопада 2017 року.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 23 жовтня 2017 р.

Додаткова інформація за тел. +380730332797 (Панкратова Ольга)