Три виші з Туркменістану увійшли до світового рейтингу Times Higher Education

У Туркменістані збільшилася кількість вишів, які входять до світового рейтингу університетів Times Higher Education. До рейтингу World University Rankings-2023 увійшли 3 виші Туркменістану.

Інженерно-технологічний університет Туркменістану імені Огуз Хана, Державний енергетичний інститут Туркменістану і Міжнародний університет нафти і газу імені Ягшигелді Какаєва увійшли до рейтингу зі статусом “репортер”.

Загалом до рейтингу увійшли 1799 університетів зі 104 rhf]y.

Нагадаємо, до рейтингу-2022 входив тільки Інститут телекомунікацій та інформатики Туркменістану.

THE World University Rankings – глобальний рейтинг університетів, який щорічно публікується британським журналом про вищу освіту Times Higher Education. Рейтинг Times Higher Education належить до числа найавторитетніших індикаторів успішності вищих навчальних закладів світу. Рейтинг THE складається за оцінкою 13 критеріїв із чотирьох головних сфер роботи вишу: викладання, дослідницька робота, обмін знаннями та міжнародні перспективи розвитку.

Топ-10 найкращих вишів світу в рейтингу World University Rankings 2023 за версією Times Higher Education:

– Оксфордський університет (Велика Британія)

– Гарвардський університет (США)

– Кембриджський університет (Велика Британія)

– Стенфордський університет (США)

– Массачусетський технологічний інститут (США)

– Каліфорнійський технологічний інститут (США)

– Принстонський університет (США)

– Каліфорнійський університет у Берклі (США)

– Єльський університет (США)

– Імперський коледж Лондона (Велика Британія)

Джерело інформації