Університети Сінгапуру змінюють свій дослідницький ландшафт, щоб зосередитись на міждисциплінарних дослідженнях, орієнтованих на результати. Це має на меті знайти більше рішень для нагальних глобальних проблем, таких як продовольча безпека та охорона здоров’я – виклики постпандемічної ери.
Наприкінці минулого року Національний університет Сінгапуру (NUS) запустив дослідницьку програму та створив фонд, який за п’ять років об’єднав 100 міжфакультетських дослідницьких груп з метою залучення 20 нових проектів щороку. Вкладаючи до 20 мільйонів доларів США на рік в рамках дослідницької ініціативи Reimagine, NUS фінансуватиме міждисциплінарні дослідження, які виходять за рамки публікації в престижних журналах і впливають на реальний світ. Наразі в рамках цієї ініціативи було зареєстровано 21 групу, і вона має стати однією з найбільших науково-дослідницьких програм у всьому університеті, заявив заступник президента з досліджень і технологій NUS Чен Цухан.
У січні Технологічний університет Наньян оприлюднив свій п’ятирічний план із деталізацією цілей в галузі освіти та досліджень. Ключовим положенням його плану є підтримка міждисциплінарних досліджень для вирішення глобальних викликів та пошук шляхів пришвидшення інновацій завдяки відкриттям.