Уряд Індії розробляє нову освітню політику

Вперше за більш ніж два десятиліття уряд Індії розробляє нову освітню політику, яка включатиме реформи щодо інтернаціоналізації вищої освіти, запровадження цифрових технологій та розвитку навичок. Прем’єр-міністра Моді було обрано минулого року, він отримав більшість голосів від молоді і тепер виконує свої передвиборчі обіцянки – зосередити увагу на розвитку освіти.

На розгляд громадськості запропоновано 33 дискусійні теми, вони доступні на сайті уряду: серед них – посилення професійної освіти; пропаганда мов, інтегрування навичок розвитку вищої освіти, заохочення відкритого та дистанційного навчання та онлайнових курсів, а також взаємодія з промисловістю, щоб пов’язати освіту з можливостями для працевлаштування. Обговорення і консультації по проекту будуть проходити протягом року.

Експерти вважають, що перелік запропонованих дискусійних тем свідчить про виважений підхід уряду до модернізації сучасного навчального середовища.

Серйозною проблемою для залучення іноземних студентів може стати відсутність відповідної освітньої інфраструктури, і на цю проблему неодмінно треба буде звернути увагу.

Джерело інформації