Увага: семінар-тренінг щодо міжнародної акредитації освітніх програм!

Семінар-тренінг “Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості” задля формування системи знань та навичок, необхідних для проходження міжнародної акредитації відповідно до Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG).

В основу заходу покладено досвід співпраці Університету імені Альфреда Нобеля з міжнародними акредитаційними агентствами, проходження міжнародної акредитації (ECBE, ZEvA, ААCSB, FIBAА) та викладання на освітній програмі, валідованій Університетом Уельсу Трініті Сент Девід.

Обсяг: 3 кредити

Початок семінару: 11 січня 2022 р.

Тривалість навчання: 24 контактні години (2 тижні)

На останній зустрічі учасники презентують власні напрацювання з підготовки ЗВО до міжнародної акредитації як випускну роботу курсу.

Форма проведення зустрічей: онлайн

По завершенню учасники отримують документ про підвищення кваліфікації відповідно до вимог чинного законодавства.