V Українсько-Корейський економічний форум в КПІ ім. Ігоря Сікорського: фоторепортаж

Не так давно – 27-28 липня 2017 року – КПІ ім. Ігоря Сікорського випала честь стати місцем проведення V Українсько-Корейського економічного форуму «Економічне співробітництво в контексті євразійської інтеграції».  Вперше в історії співпраці двох країн подібний захід відбувається в нашому університеті, що не може на викликати радість.

Нагадаємо, що форум був організований Посольством Республіки Корея в Україні, ГС «Хай-Тек Офіс України» спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Торгово-промислової палати України, U.S.-Ukraine Business Council.

Захід дав чимало важливих та корисних результатів для обох сторін. Особливо цікавим та суттєвим для нашого університету стало рішення про створення спільного Українсько-Корейського центру освіти, науки и інновацій в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Центр має стати «містком між двома країнами для розширення двостороннього співробітництва».

P.S. Висловлюємо велику вдячність команді з «Хай-Тек Офіс України» за яскраві світлини із заходу, якими зараз з Вами і ділимося.