Візит делегації Арабської Республіки Єгипет

25 квітня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація керівників металургійної промисловості Арабської Республіки Єгипет на чолі з Міністром у справах компаній державного сектору АРЄ п. Халідом Бедаві.

Під час  візиту гостей університету ознайомили з експозицією Держаного політехнічного музею України при  КПІ ім. Ігоря Сікорського та експозицією Відділу авіації і космонавтики.

Після екскурсії відбулися перемовини делегації Арабської Республіки Єгипет з керівництвом університету – проректором з міжнародних зв’язків, член-кореспондентом НАН України С.І. Сидоренком, директором Центру міжнародної освіти В.О. Ковалем, деканом інженерно-фізичного факультету П.І. Лободою, начальником відділу зовнішньо-економічної діяльності А.П. Шишоліним та представниками Інженерно-фізичного факультету.

Проректор з міжнародних зв’язків С.І. Сидоренко представив гостям презентацію щодо навчально-наукової діяльності університету та більш конкретно зупинився на досягненнях Інженерно-фізичного факультету у сфері фізики металів та металургії.

Після перемовин гості університету відвідали Інженерно-фізичний факультет, де оглянули лабораторії та ознайомилися з науково-дослідною діяльністю факультету і його досягненнями.

Короткий фоторепортаж про візит представлено тут.