Візит делегації на чолі з Генеральним секретарем Державної ради по стипендіях КНР п. Шєн Цзяньсює до КПІ ім. Ігоря Сікорського

15 жовтня 2019 року в гостях у Київської політехніки була делегація Державної ради по стипендіях КНР, яку очолював її Генеральний секретар п. Шєн Цзяньсюе разом із заступником начальника відділу п. Ван Чже та співробітником п-ні Хуан Юєбінь.

Зустріч також пройшла за участі представників Посольства КНР в Україні, а саме Першого секретаря Посольства п. Ван Дацзунь та Другого секретаря Посольства п. Лю Tай.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь у переговорах взяли проректор з навчально-виховної роботи Н.В. Семінська, начальник управління міжнародних зв’язків Є.І. Поліщук, начальник стипендіального забезпечення, О.М. Драник, начальник відділу академічної мобільності О.В. Лубянова та спеціаліст ДМС В.А. Русскова.

Метою візиту було обговорення питань співробітництва в освітній сфері. Зокрема, сторони обговорили питання навчання китайських громадян в КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема щодо мови навчання, необхідних вступних іспитів на рівні магістратури, аспірантури. Була розглянута можливість підписання угоди між КПІ ім. Ігоря Сікорського з Державною радою по стипендіях КНР.

Передбачається, що подальша співпраця з Державною радою по стипендіях КНР буде спрямована на збільшення кількості державних стипендіатів, підписання відповідних окремих угод.