Візит делегації Павлодарського державного університету ім. С. Торайгирова

psu_logo2 вересня 2016 р.  в  Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася зустріч з делегацією Павлодарського державного університету ім. С. Торайгирова (Республіка Казахстан) з ректором Орсариєвом Арином Амальгедиєвичем та директором департаменту правового забезпечення Кудеровим Нурланом Шамерденовичем.

Павлодарский державний університет ім. С. Торайгирова (ПДУ) – один з найбільших університетів Казахстану.

Сьогодні це поліфункціональний університет інноваційного типу, провідний вуз регіону, найбільший науковий центр, широко відомий своїми інноваціями і досягненнями в Республіці Казахстан і за її межами. Вуз готує фахівців за 66 спеціальностями бакалаврату, 46 спеціальностями магістратури, 4 спеціальностями докторантури PhD

Основні напрямки науково-дослідних робіт, що проводяться в Павлодарському університеті ім. С. Торайгирова: енергетика та енергозберігаючі технології, будівництво, машинобудування, дослідження в області педагогіка психології, екологічний моніторинг, охорона оточуючого середовища, ірраціональне використання природних ресурсів, проблеми економіки регіону, соціолінгвістичні та лінгвокультурологічні дослідження проблеми вищої школи і підготовки кадрів.

Делегацію в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» приймали – проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Іванович Сидоренко, директор університетського Центру міжнародної освіти Володимир Олександрович Коваль, генеральний директор Наукового парку «Київськая політехніка» Владимир Гнат.

С.І. Сидоренко ознайомив гостей з історією та сьогоденням нашого університету.

Директор університетського Центру міжнародної освіти Володимир Олександрович Коваль розповів про роботу ЦМО і детально ознайомив з розробками в сфері «франшизи» та пообіцяв  передати напрацювання в цій сфері  до Павлодарського університету ім. С. Торайгирова.

Генеральний директор Наукового парку «Київськая політехніка» Владимир Мирославович Гнат презентував інноваційні проекти та розробки  наших науковців.

Також під час зустрічі обговорювались питання подальшого розвитку двостороннього співробітництва між нашими університетами та його конкретні аспекти.