Візит в НТУУ «КПІ» делегації з КНР

dsc_0517

20 жовтня 2016 року в НТУУ «КПІ» відбулася зустріч з делегацією гостей з КНР, яка була представлена Морським університетом м. Далянь і Пекінською компанією з розвитку науки і технології «Жундедінчхен». Очолювали делегацію проректор Морського університету професор Лю Чжецзян і генеральний директор компанії пан Жень Ганчжу.

Трохи про гостей. Морський університет м. Далянь – провідний університет при Міністерстві шляхів сполучень Китаю, історія заснування якого сягає 1909 року. На сьогоднішній день в університеті навчається понад 25 тисяч студентів і аспірантів. Структуру університету утворюють 19 науково-освітніх підрозділів. Даляньський Морський університет співпрацює із зарубіжними вищими навчальними закладами по всьому світу. Політика активного міжнародного співробітництва підтримується завдяки програмам студентського та професорсько-викладацького обміну, спільним освітнім програмам і дослідницьким проектам.

Університет відіграє важливу роль у низці міжнародних організацій, таких як Міжнародна морська організація (IMO), Міжнародна асоціація Морських Університетів (IAMU), Асоціація Морської Освіти і Союз Інститутів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (AMETIAP) та ін.

У цілому візит носив ознайомчий характер, під час якого сторони обговорили можливі напрямки співпраці.