Вузи китайської провінції Цзянси співпрацюватимуть з навчальними закладами Вітебської області

Представники установ освіти провінції Цзянси (Китай) відвідали Вітебський державний університет імені П.М. Машерова для підписання більше 20 угод співпраці з вузами Вітебської області.

Під час заходу відбулися презентації університетів північного регіону і провінції Цзянси.

Після підписання документів заплановано проведення переговорів, встановлення контактів для нових проектів. Серед учасників зустрічі ВДУ імені
П.М. Машерова, Вітебська Державна академія ветеринарної медицини, Вітебський державний технологічний університет, Ганнаньський медичний університет, Інститут міжнародного співробітництва Наньчанського університету, Цзянсійський професійний інститут кераміки і мистецтв.

Вузи Вітебської області співпрацюють з навчальними закладами десятків країн. У їх числі Німеччина, Польща, Росія, Україна, Китай, Латвія, Литва, США, Франція, Словаччина. Університети регіону разом із зарубіжними навчальними закладами розвивають академічну мобільність, реалізують наукові проекти і гранти, проводять навчання студентів та стажування викладачів, беруть участь в роботі міжнародних організацій.

Джерело інформації