Як повертаються до навчання студенти в місті Ухань, Китай, після перерви у 6 місяців

Університети китайської провінції Хубей, включаючи столицю провінції Ухань, де вперше відбувся спалах вірусу COVID-19, нададуть дозвіл на повернення студентам у невеликих кількостях, починаючи з 8 червня.

Такий дозвіл наразі стосується лише студентів, які мешкають на  материковому Китаї.

У той же час, китайські студенти з інших країн, у тому числі з Тайваню та Гонконгу, а також іноземні студенти досі не знають, як довго їм доведеться покладатися на обмежені можливості онлайн-навчання.

Університет інформує про плани повернення

Студенти бакалаврату та магістратури в Університеті м. Ухань отримали дозвіл повернутися протягом тижня у період з 8 по 11 червня. Наступна «партія», включаючи докторантів, розпочалась з наступного тижня.

Аспіранти, які не закінчують останній рік, але яким потрібно повернутися для наукових чи лабораторних досліджень, повинні отримати спеціальний дозвіл університету для продовження своїх робіт з 8 червня.

Університет наголосив, що повідомить студентів про точний час, коли вони можуть повернутися, але ті, хто не отримає повідомлення, не зможуть знову відвідувати кампус.

Для повернення до свого ЗВО для студентів була висунута низка вимог. Обов’язковою є здача тесту на нуклеїнову кислоту та антитіла на COVID-19 не пізніше, ніж за тиждень до запропонованої дати повернення. Заборонений виїзд за кордон або контакти з людьми, які поверталися з-за кордону протягом останніх двох тижнів або перебували у регіонах з високим ризиком на COVID-19. На мобільних телефонах студенти при вході мають продемонструвати зелені QR-коди здоров’я.

Студенти, які повернуться до кампусу до отримання результатів тестування, будуть проходити карантин у визначеному районі кампусу.

Джерело інформації: