Японія планує відкрити кордон для іноземних студентів

Очікується, що уряд Японії оголосить про нові візові правила, які дозволять в’їзд іноземним студентам, поклавши край тривалій невизначеності для тисяч з них. До жовтня приблизно 370 000 іноземців чекали на відновлення кордону, причому студенти та стажери становили близько 70%.

Згідно з попередніми повідомленнями національних ЗМІ, з 8 листопада Токіо може запровадити нові правила подорожей, які набудуть чинності протягом місяця. Після цього країна почне приймати іноземців, які приїжджають для навчання, стажування та ведення бізнесу.

За даними японського інформаційного агентства NHK, студентам буде дозволено в’їжджати в країну «за умови, що компанія або університет керує їхніми діями».

Давіде Россі, засновник сайту EducationIsNotTourism.com, який виступає за повернення іноземних студентів до Японії, висловив оптимізм щодо послаблення обмежень, яке, за його оцінками, торкнеться понад 147 000 студентів.

В онлайн-відео про послаблення прикордонних обмежень він зазначив, що багато студентів вже  отримали повідомлення від університетів та мовних шкіл, щоб вони підготували документи про в’їзд.

Джерело інформації