ЄНУ ім. Гумільова (Казахстан) відкрив представництво в Брюсселі

Євразійський національний університет імені Л. Гумільова відкрив представництво на базі Інституту сучасної освіти і науки (MERI) в Брюсселі.

Офіс, який займеться питаннями інтернаціоналізації вузівської діяльності та розвитком співробітництва з європейськими університетами, презентувала Асемгуль Молдажанова – перший проректор ЄНУ ім. Гумільова. «У Євразійського національного університету вже є досвід створення таких міжнародних центрів. Такі центри функціонують в Білорусі, Ірані, Китаї та Туреччині», – сказала А. Молдажанова.

Завданнями представництва, крім іншого, стануть пошук партнерів для участі казахстанських викладачів у наукових грантах ЄС і залучення європейських студентів на навчання в казахстанський вуз. «Останні три-чотири роки ми відзначаємо прибуття студентів на навчання до нас з Франції та Англії. Ми хочемо показати привабливість казахстанської освіти не тільки для азіатської частини світу, а й для Європи».

Перший проректор ЄНУ ім. Гумільова зазначила, що одним з варіантів роботи новоствореного брюссельського офісу стане пошук партнерів серед провідних бельгійських вузів для співпраці в рамках програми подвійних дипломів. Це дозволить стати власником відразу двох дипломів за період навчання.

Вона додала, що Євразійський національний університет є лідером серед вузів Казахстану за кількістю проектів в рамках освітньої програми ЄС «Ерасмус +». Там реалізуються 12 проектів.

Джерело інформації