З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КПІ!

Рівно 117 років потому – 31 серпня 1898 р. – в Києві відбулося урочисте свято, пов’язане з відкриттям одного з перших технічних вищих навчальних закладів в Україні, як відповідь на потреби промисловості південного заходу держави, що бурхливо розвивалась наприкінці ХІХ ст. 30 серпня цього ж року відбулась закладка фундаменту будівель Політехнікуму на Литовському шосе на ділянці площею приблизно 39 га.

Почавши свою роботу лише з чотирьох відділень та 360 студентів університет розрісся до 18 факультетів, 8 навчально-наукових інститутів, 8 наукових центрів та 6 науково-дослідних інститутів із загальною кількістю студентів більше ніж 21000, перетворившись на сучасний динамічний освітній центр з багатою історією та досвідом, міцною традицією фундаментальної підготовки.

НТУУ «КПІ» сьогодні – це гордість вітчизняної науки та освіти, адже він дійсно лідер у всьому: будь-то показники зовнішньоекономічної діяльності, наукового рівня професорсько-викладацького складу, якості підготовки за міжнародними стандартами чи просто позиції рейтингів національних університетів – він все одно перший.

Однак реальним фактором успішності вищого навчального закладу завжди є його студенти та випускники. І тут КПІ є чим пишатися, адже університет випускає не просто висококваліфікованих фахівців з більше ніж 120 спеціальностей, але робить значно більше – плекає та зрощує гармонійно розвинених, талановитих особистостей, вдячних дітей своєї України. Його студенти перемагають у конкурсах та олімпіадах, здобувають міжнародні гранти, приймають активну участь у соціальних проектах, паралельно з цим вдало жартують зі сцени Клубу веселих та кмітливих, а в разі необхідності, одними з перших йдуть на захист своєї Батьківщини. Випускники університету збагачують вітчизняну економіку інноваційними корисними моделями та передовими технічними розробками, постійно підвищуючи рівень її конкурентоздатності.

Що ж побажати рідному закладу!? Амбітних задумів та творчих життєвих сил для їх реального втілення, процвітання та подальшого розвитку в бурхливому світі Науки! З Днем народження!

 

 

КПИ белочка