Зустріч з корейськими партнерами


Україна та Республіка Корея демонструють сьогодні неабияку активізацію двостороннього співробітництва в економічній, освітній, науковій та інших сферах. Так, за участі Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні п. Лі Ян-Гу проводяться щотижневі робочі зустрічі з формування широкомасштабної програми – Генерального плану економічного співробітництва Україна – Республіка Корея.  

До робочої групи зі створення Генерального плану залучені представники Інституту Глобальних Трансформацій, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти і науки, КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших провідних університетів країни (КНУ імені Тараса Шевченка, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця), а також представники бізнес-сектору України та Республіки Корея.

Обговоренню питань, які стосуються Програми широкомасштабного економічного співробітництва, що формується, була присвячена урочиста зустріч 20 лютого 2017 року, ініціатором якої виступив п. Посол Лі Ян-Гу у зв’язку з прибуттям до Києва екс-спікера Національної Асамблеї Республіки Корея п. Пак Кван Йонга. Неможливо оминути той факт, що п. Пак Кван Йонг є одним із найдосвідченіших політичних і державних діячів Республіки Корея, який присвятив цій сфері 36 років свого життя.

У ході зустрічі виступили: Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея п. Лі Ян-Гу, екс-спікер Національної Асамблеї Республіки Корея п. Пак Кван Йонг, керівник міжпарламентської групи Україна-Республіка Корея, Народний депутат С. Ларін, колишній віце-прем’єр України і міністр закордонних справ України К. Грищенко, Народний депутат України С. Тарута та інші.

Наш університет представляв проф. С. Сидоренко – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки). Відбулась розмова з Й.В. Послом п. Лі Ян-Гу, в ході якої було підтверджено запрошення відвідати КПІ ім. Ігоря Сікорського, зустрітися із студентами та обговорити питання, пов’язані зі створенням на базі нашого університету Українсько-Корейського центру науки і технологій. Візит Посла Республіки Корея заплановано на березень 2017 року.