Зустріч з представниками Народного уряду та дослідницьких центрів району Наньша м. Гуанчжоу, КНР

27 березня  в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з представниками Народного уряду та дослідницьких центрів району Наньша, м. Гуанчжоу. Делегацію очолював заступник голови комітету району Наньша Всекитайського комітету народної політичної консультативної ради КНР – Ван Жонхуа.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського делегацію приймали: Якименко Ю.І. – перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського; Юдкова К.В. – заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки); Коваль В.О. – директор Центру міжнародної освіти; Стіренко С.Г. – завідувач кафедри обчислювальної техніки; Брило Ю.М. – заступник керівника відділу зовнішньоекономічної діяльності.

Делегація з району Наньша м. Гуанчжоу ознайомилася з історичною інфраструктурою нашого університету  та експозицією Державного політехнічного музею.

Після цього відбулася зустріч делегації з керівництвом університету. Під час зустрічі  заступник проректора  з міжнародних зв’язків Юдкова К.В. представила  презентацію про КПІ імені Ігоря Сікорського  та розповіла про співпрацю  університету з іншими країнами.

Від КНР презентацію про  науково-освітнью та промислову сфери району  Наньша м. Гуанчжоу представив заступник комітету району Наньша   Всекитайського комітету народної політичної консультативної ради КНР − Ван Жонхуа.

Після представлених презентацій учасники зустрічі обговорювали можливі напрями, форми і механізми співпраці. А саме − створення спільних освітньо-наукових структур з залученням китайських і українських фахівців, участь в спільних дослідницьких проектах і впровадження нових і високих технологій у виробництво, налагодження академічних обмінів тощо.

На завершення зустрічі була підписана рамкова угода про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та  представниками Народного уряду та дослідницькими центрами району Наньша, м. Гуанчжоу,  яка  стане поштовхом  для подальшого розвитку співробітництва.

Короткий фотоогляд візиту можна переглянути за посиланням.