Підписано Договір про  співробітництво з Далянським технологічним університетом КНР

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” уклав Договір з Далянським технологічним університетом Китайської Народної Республіки про програму співробітництва щодо проведення наукових досліджень і навчання талановитої молоді в галузі науки і техніки .

Підписи під документом поставили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський та ректор Далянського технологічного університету академік Дунмін Го.

У Договорі визначено, що Сторони співпрацюватимуть в галузях механіки, прикладної фізики, прикладної математики та математики, оптичної інженерії за такими основними напрямами: підготовка бакалаврів, магістрів, докторантів; викладання; проведення науково-дослідної роботи. Таким чином для студентів, викладачів і науковців відкриваються перспективи співпраці з їх колегами з провідного закладу вищої освіти, обмін досвідом та можливості налагодження професійних зв’язків для подальшого розвитку науково-освітнього співробітництва.

Підписання Договору стало результатом та важливим кроком після перемовин і співпраці Китайської стипендіальної ради, керівництва та міжнародних підрозділів університетів. Обговорення, укладання та власне підписання відбулося в період карантинних заходів. Це обумовило перехід в режим дистанційної роботи, але не завадило розвитку активної співпраці та формуванню подальших перспектив співробітництва.

Далянський технологічний університет засновано 1949 року, входить до списку провідних закладів вищої освіти Китайської Народної Республіки та ставить за мету вирощування талантів, сприяння розвитку науки та технологій, успадковуючи давню традицію та підтримуючи інноваційні тренди. Девізом університету – “Єдність і прогрес, правдивість та інновації”. Фахівці нашого партнера готують професіоналів та здійснюють дослідження як в природничих науках, так і соціально-гуманітарних галузях. Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського зазначених на початку галузей вже мають кількарічний досвід плідної співпраці з колегами Далянського технологічного університету. А департамент міжнародного співробітництва нашого університету спільно з міжнародним офісом китайського партнера продовжує активно працювати над розширенням галузей та форм співробітництва.