Уряд Великої Британії фінансує підготовку фахівців у галузі штучного інтелекту

Уряд Великої Британії вперше започаткував загальнонаціональну програму по створенню курсів післядипломної освіти у галузі штучного інтелекту (ШІ), яка буде підтримуватись також і  промисловими компаніями.

Внутрішні інвестиції до британського  сектора ШІ у цьому році збільшяться на 17% у порівнянні з минулим роком – це більше, ніж у разом взятих решти країн Європи. У грошовому вимірі сума складе 110 мільйонів фунтів стерлінгів, що дозволить створити в університетах  країни до 200 місць для підготовки магістрів та PhD. Очікується, що навчання почнеться вже у вересні цього року.

До навчального процесу у галузі ШІ буде залучено до 1000 студентів, які бажають продовжити навчання в докторантурі на базі спеціалізованих дослідницьких Центрів докторської підготовки. На сьогодні 16 таких центрів вже створені в університетах Великобританії, включаючи Единбурзький університет, Університет Шеффілда, Імперський коледж Лондона і Саутгемптонський університет.

Промислові партнери також виділять ще приблизно 78 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування 16 університетських Центрів докторської підготовки.

Джерело інформації