Високий відсоток схвалення студентських віз приваблює африканців навчатися в Угорщині

Хоча традиційно Угорщина не є популярним напрямком для африканських студентів, вона поступово стає улюбленим місцем навчання для багатьох з них, в основному завдяки високому відсотку успішних заявок на отримання навчальної візи.

У деяких країнах, таких як Кенія, рівень успішності отримання навчальних віз сягає 90% як для студентів, що отримують угорські державні стипендії, так і для тих, хто навчається за власний кошт.

Угорські університети пропонують освіту світового рівня за доступними цінами, а деякі з них, такі як Печський університет, є одними з найстаріших в Європі, засновані ще у 1360 році.

Це особливо важливо у порівнянні з популярними напрямками Західної Європи, Північної Америки та Австралії. До того ж, університет пропонує англомовні навчальні програми у поєднанні з доступною вартістю життя в країні.

Університети стягують плату за навчання від 1 700 євро на рік, тоді як немедичні ступені коштували від 3 000 до 7 000 євро на рік для студентів старших курсів.

Згідно з даними міжнародного порталу даних Statista, у 2021-2022 навчальному році до угорських університетів були зараховані близько 34 800 іноземних студентів, що на понад 100% більше, ніж у 2009/10 навчальному році, коли в країні навчалося 14 300 студентів,.

Джерело: https://thepienews.com/news/high-visa-approval-rate-attracting-african-students-to-hungary/