Іноземні студенти у США прагнуть отримати чіткі відповіді щодо єдиних вимог до вакцинації

Іноземні  студенти, які приїжджають до Сполучених Штатів на осінній семестр, стикаються з плутаниною щодо вимог до вакцин, які їм ставлять. При цьому, представники студентства заявляють, що необхідно забезпечити належну комунікацію, оскільки правила перебування  у США залежать від установи та регіону.

Дані від часопису The Chronicle of Higher Education засвідчили, що понад 500 коледжів та університетів США вимагатимуть від студентів отримати щеплення від коронавірусу до початку осіннього терміну. Однак ситуація  залишається складною і установи мають низку вимог, які можуть залежати від законодавства конкретного штату.

Засновник Північноамериканської асоціації студентів з Індії Судханшу Каушік заявив, що різні вимоги викликають плутанину серед студентів. На його думку, проблема носить подвійних характер. З одного боку  відсутні централізовані місця, де студенти могли б отримати доступ до інформації. З другого – існує понад 500 університетів і теоретично кожен з них, залежно від місцевого регіону, може мати іншу політику, а через це і різні стандарти щодо вакцинації.

С. Каушик пояснив, що студенти з Індії розподілені по всіх території США у провідних закладах освіти, установах Ліги Плюща та коледжах. У зв’язку з цим, він закликав до централізованого методу комунікації або прийняття централізованої політики, щоб краще допомогти студентам зрозуміти та підготуватися до вимог.

Крім того, оскільки заклади вищої освіти надають свої послуги на платній основі, то вони несуть відповідальність перед студентами. Водночас, наразі відсутня належна політика у галузі вакцинації.

Джерело інформації: https://thepienews.com/news/communication-needed-around-us-uni-vaccine-requirements/