Партнерські бізнес-симуляції!

Тісна співпраця КПІ ім. Ігоря Сікорського з іноземними партнерами відкриває нові можливості як для студентів, так і для викладачів та працівників університету. Неймовірно важливо, щоб пропозиції співпраці знаходили своє застосування. Особливо приємно, коли з запалом долучаються до різноманітних проєктів та покращують свої навички співробітники ДМС.

Надія Коновалова – ініціативна співробітниця відділу зовнішньоекономічної діяльності не проґавила цікавий шанс та разом із командою колег, представників факультету менеджменту та маркетингу долучилася до онлайн-курсу з тренінгової програми про бізнес-симуляцію, розроблену компанією “Revas Business Simulations Games”. Проведення онлайн-курсу серед співробітників було здійснено за ініціативи викладачки факультету інженерного менеджменту Познанського університету технологій, доктора філософії, інженера Ірени Павлишин. В рамках тренінгу учасники під час гри-симуляції бізнес-процесів на ринку надання послуг практикували аналіз ринкових ситуацій, адаптацію до змін умов ринкового середовища, вибудовували стратегії формування товарних потоків, досліджували поведінку споживачів, формували бюджети і плани кар’єрного зростання персоналу компаній. Загалом спробували себе в ролі справжніх бізнес-стратегів.

Ми вітаємо пані Коновалову з отриманням сертифікату про участь в онлайн-курсі з бізнес-симуляції “Revas Business Simulations Games”. Вкотре наголошуємо на відкритих та незліченних можливостях, що реалізуються в рамках співпраці КПІ з іноземними університетами і компаніями.  Це далеко не єдиний і не останній такий захід. Сподіваємось, що в майбутньому своїми досягненнями будуть ділитися не тільки наші співробітники.