Поезія Лесі Українки й досі на вустах

25 лютого 2021 року Україна відзначає 150 років з Дня народження видатної поетеси та письменниці, впливової фольклористки, яка свого часу надзвичайно посприяла розвиткові українського слова, сильної духом дівчини, зразкової особистості, яка впродовж років надихає українців поєднанням справжньої  жіночої ніжності, чуттєвості та в той же час потужної енергії та відважності – Лесі Українки.  

З цієї нагоди Департамент молоді та спорту м. Києва запустив флешмоб #читаємоЛесю. Новина розлетілася по всіх університетах Києва. Студенти, викладачі, а також представники організаційних структур з радістю підхопили ідею зачитати вірш. Учасники активно записували відео та поділилися своєю декламацією на сторінках власних соціальних мереж.  

Та і декламацією теж вирішили не обмежувати себе. Студентка Факультету лінгвістики, а також за сумісництвом фахівець відділу зовнішньоекономічної діяльності Ірина Козак виконала пісню “Плющ”, покладену на слова вірша Лесі Українки відомим українським музикантом Андрієм Хливнюкомфронтменом гурту “Бумбокс”. Зворушливе виконання, що поєднує минуле із сучасним. Ще раз підтверджуємо, що є поезія, яка не вмирає. Творчість Лесі Українки – особлива, адже вона ніколи не втратить своєї актуальності.  Слухайте, оцінюйте та діліться з друзями та колегами. https://t.me/kpi_library/1364 

Також науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка спільно з кафедрою української мови та культури організувала цикл лекцій “Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі”. Пропонуємо долучитись і пірнути у історію цієї надзвичайної жінки.