Південно-Африканський університет планує перейти виключно на онлайн-навчання

Південно-Африканський університет (University of South Africa – UNISA) є одним із мегауніверситетів світу та єдиним подібним університетом в Африці. Завдяки наявності багатьох різноманітних коледжів та філій у ньому здобувають вищу освіту понад 400 000 студентів, у тому числі іноземні зі 130 країн світу. UNISA – це найбільша університетська система в Південній Африці за кількістю студентів. Тут навчається третина всіх студентів вищих навчальних закладів країни.

UNISA прокладає шлях до цифрового майбутнього, плануючи забезпечити всі послуги з навчання та викладання через мережу Інтернет. Про це повідомила проректор з ІКТ Поппі Тшабалала під час майстер-класу, організованого Національною школою уряду на 21-му Форумі тренерів державного сектору.

Основна увага на Форумі приділялась впливу COVID-19 на державну службу, особливо тому, як сектор використовує інформаційні технології в контексті пандемії.

У травні/червні та жовтні 2020 р. всі іспити в UNISA вже проводились дистанційно.

Тшабалала заявила, що у квітні університет розпочинає повну оцифровку одного зі своїх коледжів. Для підвищення ефективності рутинних повторюваних завдань будуть використовуватись технології штучного інтелекту.

«ШІ допомагає нам у маніпулюванні даними – ми повинні швидко обробляти багато даних від наших студентів  для точного прийняття рішень. Якби це робилося вручну, то зайняло б багато часу і збільшило кількість випадкових помилок”.

Керівництво UNISA не має сумнівів щодо правильності прийнятого рішення, хоча для цього потрібно буде прикласти немало зусиль, в основному на навчання та перекваліфікацію викладачів.

Джерело інформації