Римська Міністерська Конференція Європейського простору вищої освіти

19 листопада 2020 року відбулася Римська Міністерська Конференція, яка завершила 2-річний цикл роботи Групи супроводу Болонського процесу та стала першою в історії Болонського процесу Міністерською Конференцією.

В ході Римської Міністерської Конференції Міністри, відповідальні за вищу освіту країн Європейського простору, схвалили Римське Міністерське Комюніке – основоположний документ, який окреслює пріоритети розвитку Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) на наступні 10 років. Також відбулися дебати Міністрів, відповідальних за вищу освіту країн ЄВПО, промова Марії Габріель – європейського комісара з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді і дискусія щодо перспектив глобальної співпраці у сфері вищої освіти до 2023 року.

До КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшла пропозиція долучитися до перегляду онлайн-трансляції Римської Міністерської Конференції, що відбулася 19 листопада 2020 року на офіційному вебсайті заходу за посиланням https://ehea2020rome.it//.

Онлайн-трансляція відбулася в прямому ефірі та була доступна до перегляду 6 мовами.

До Вашої уваги – матеріали Конференції:

Коммюніке Римської Міністерської Конференції – Rome Ministerial Communique

Додаток I: Заява про свободу навчання – Annex I: Statement on Academic Freedom

Додаток II: Принципи та настанови щодо посилення соціального виміру вищої освіти в ЄПВО – Annex II: Principles and Guidelines to Strengthen the Social Dimension of Higher Education in the EHEA

Додаток III: Рекомендації національним органам влади щодо вдосконалення навчання та викладання у вищій школі в ЄПВО – Annex III: Recommendations to National Authorities for the Enhancement of Higher Education Learning and Teaching in the EHEA.